Push Framework OneSignal (2.1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: Owner
fa: مالک

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
