Push Framework OneSignal (2.1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Model
pt: Modelo

en: Owner
pt: Proprietário

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado
