Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
