Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
