Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
