Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
