Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
