Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
