Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
