Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Platform
pl: Platforma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
