Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
