Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
