Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en
