Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
