Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Model
es: Modelo

en: Owner
es: Propietario

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
