Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Model
et: Mudel

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
