Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
