Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
