Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
