Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Model
it: Modello

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
