Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Owner
ja: 所有者

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
