Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Model
ru: Модель

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Platform
ru: Платформа

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
