Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Language
te: భాష

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
