Push Framework OneSignal (2.3.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
