Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
