Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
