Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
