Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
