Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
