Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
