Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
