Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: All
id: Semua

en: Active
id: Aktif

en: Page
id: Halaman

en: Owner
id: Pemilik

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Platform
id: Perangkat

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
