Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Model
lv: Modelis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
