Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
