Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Active
vi: Hoạt động

en: Page
vi: Trang

en: Model
vi: Mô hình

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
