International Phone (3.2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ
