International Phone (3.2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą
