International Phone (3.2.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Countries
ru: Страны

en: notice
ru: замечание

en: Field types
ru: Типы полей

en: Default country
ru: Страна по умолчанию

en: success
ru: успешно
