International Phone (3.3.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: notice
ro: notă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Default country
ro: Ţara implicită
