International Phone (3.3.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Countries
sk: Štáty

en: notice
sk: poznámka

en: Field types
sk: Typy polí

en: Default country
sk: Predvolená krajina
