International Phone (3.3.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: notice
kk: хабарлама
