International Phone (3.3.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ
