International Phone (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Text field
sk: Textové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí
