International Phone (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
