International Phone (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Field types
tr: Alan tipleri
