Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ
