Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Number
hy: Թիվ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ
