Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Required
ku: پێویستە

en: Label
ku: پێناس

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
