Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Number
ur: نمبر

en: Required
ur: درکار

en: Label
ur: عنوان

en: Optional
ur: اختیاری

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
