Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
